"Бухгалтер күні "кәсіби мерекесіне арналған" Мен - Бухгалтер "пәндік студенттік олимпиадасы

Олимпиадаға 3 команда құрған "Есеп және аудит" мамандығының 3 курс студенттері қатысты. Әр команда өз атауын ұсынды.
Жүргізушілер Бекбузарова Марет пен Сүлейманов Амирлан үшінші курс командалары арасында конкурсты өткізудің барлық процесін реттеп, сұрақтар қойды.
Қазылар алқасының жауаптарын үш студент Халаби Лина, Айдарханов Эмиль және Колыш Андрей бағалады. Олар олимпиадаға қатысушылардың толық немесе жеткіліксіз жауаптарын ескере отырып, тапқан немесе жоғалтқан әрбір ұпайларды Мұқият есептеді.
Бірінші "қолтырауын" байқауын 4 курс студенттері дайындады: Нурушева Адия, Куптлеуова Альбина, хан Сергей, Шин Екатерина, Тойшиева Айман. Бұл байқаудың ерекшелігі-қатысушылар өз командаларына есеп категориялары мен түсініктерін ауызша түсіндіруі керек.
Михалев Александр, Неганов Акежан, Байжуманова Қарлығаш және Калиякпарова Надежда блиц – сұрақтар түріндегі екінші байқауды әзірледі. Сұрақтар шоттардың хат-хабарларын, ұғымдар мен терминдердің тұжырымдарын, объектілерді есепке алу тәсілдерін, өлшеуіштерді, бухгалтерлік құжаттарды, қаржылық есептілікті және т. б. қозғады.
Студенттер Тайжанова Дамели, Баталова Ботагөз, Намаз Асланбек, Изенбаева Дариға және Элдербиева элита құрастырған "Кроссворд" үшінші байқауында қатысушылар Есеп, қаржы және аудит тақырыбында мүмкіндігінше көп сөз тауып, жазуы керек еді.
Сонымен, студенттер Фролова Марина, Жантілеуов Бексұлтан, Ахметжанов Тимур және Әміров Әлібек дайындаған "Капитан жарысы" олимпиадаға қатысушыларға үш капитан атынан әр командаға қажетті ұпайларды қосуға мүмкіндік берді.
Осылайша, әрбір студенттің конкурстарды дайындауға, сұрақтар мен тапсырмаларды әзірлеуге, сондай –ақ тікелей конкурс-Олимпиаданы өткізуге және қатысуға қатысуы әркімге өз білімін, іскерлігін бекітуге және өзінің белсенді өмірлік ұстанымын көрсетуге мүмкіндік берді.
Олимпиадаға қонақтар ретінде "Қаржы, Есеп және аудит" кафедрасының меңгерушісі, э. ғ.д., профессор Г. н. Жақсыбекова, есеп пәндері бойынша жетекші оқытушы Э. ғ. к., доцент м. д. Жұмабаева қатысты. Құттықтау сөзінде Ғалия Нариманқызы 3 және 4 курс студенттері мен оқытушыларына осы іс-шараны ұйымдастыруға және өткізуге белсенді қатысқаны үшін алғысын білдіріп, олимпиада ең алдымен студенттерге өздерінің білімдері мен практикалық дағдылары мен құзыреттерін тереңдетуге арналғанын атап өтті. Салтанатты жағдайда олимпиаданың әрбір қатысушысына сертификаттар табыс етіліп, естелік фотосуреттер түсірілді.