December, 03

ПРАКТИКТЕРДІҢ КӘСІБИ ҚҰЗЫРЕТТЕРІ

"Экономика және Сервис" кафедрасы екінші жыл бойы Алматы қаласының бағалау компаниялары базасында Дуальды оқытуды жүргізіп келеді. Екінші тоқсанда 4 курс бакалавр-студенттеріне арналған үш пән "American Appraisal" ЖШС, "ЯТРА" ЖШС, "effort сараптамалық орталығы" ЖШС компанияларында жоспарланып, сәтті өткізілді AUTO.KZ", "Алматы қалалық Бағалаушылар палатасы".

Бақылау жүргізу, оқытушылардың өзара іс-қимыл жоспарын іске асыру және дуальды оқыту сапасын жүзеге асыру барысында компания басшыларымен әңгімелесу өткізілді, тәжірибеге бағдарланған курстардың тақырыбы, бағалау сарапшылары мен студенттердің Көлік құралдарын, жылжымайтын мүлік объектілерін, жер және жер учаскелерін бағалаудың көшпелі объектілеріне өзара іс-қимыл жасау рәсімі талқыланды.

Практикалық дағдылар мен кәсіби құзыреттіліктерді ала отырып, студенттер оларды бекітілген басшымен ауызша бақылау жүргізу және белгілі бір объектіні бағалау тақырыбы бойынша тестілеу кезінде бекітеді.

Дуальды оқыту форматы 5В090800-Бағалау мамандығы бойынша білім беру сапасын арттырады, студенттерге тәжірибеде әлеуетті мүмкіндіктерді ашуға, осы компанияларда болашақ жұмысқа орналасу үшін өзін көрсетуге мүмкіндік береді. Айта кету керек, аталған компаниялардың барлығы 2022 жылға дейін "Алматы Менеджмент Университеті" ББ-дан студенттерді дуальды оқытуды жүргізуге шарт жасасқан. Жұмыс берушілер теориялық-практикалық дағдылардың сапасын арттыру және еңбек нарығында жоғары білікті мамандар алу үшін университетпен өтеусіз негізде ынтымақтасуға дайын.