December, 01

"ЭКОНОМИКА ЖӘНЕ СЕРВИС"КАФЕДРАСЫНЫҢ МАГИСТРАНТТАРЫНАН БАЛАЛАРҒА

Университеттің әлеуметтік жобаларын іске асыру аясында 6м090900-Логистика және 6М050600-Экономика мамандықтарының магистранттары эдвайзер Г.М. Садықовамен бірлесіп №1 балалар үйінің балаларына арналған қайырымдылық акциясын бастады.

1 желтоқсанда кафедраның магистранттары мен оқытушылары балалар мен балалар мекемесінің қызметкерлеріне тәтті сыйлықтар табыстады.

Осы акцияны қолдауда біздің магистранттардың жауаптылығын, қайырымдылығын және абсолютті еріктілігін атап өткім келеді. Магистранттардың эдвайзері, т.ғ. д., "Экономика және Сервис" кафедрасының профессоры Гүлнара Мұратпекқызы Садықова идеялық шабыттандырушы және бастамашы болды. Бұл акция ҚР Тұңғыш Президенті күніне орайластырылды.

Балалар үйінің директорымен және балалармен кездесу барысында біздің өкілдеріміз балаларды мерекемен құттықтады, оған 4 жастан 14 жасқа дейінгі балалар біздің Президент туралы тату-тәтті әңгімелеп берді, ҚР Тәуелсіздігіне арналған өлеңдер оқыды, магистранттармен сөйлесті және, әрине, назарларымыз бен тәтті сыйлықтарымыз үшін алғыс білдірді.

Кафедра меңгерушісі Г. С. Тайкулакова балаларды университетке шақырып, оларға оқуда үлкен табыс, зор денсаулық және өмірде амандық тіледі.

Алматыға келген университет менеджменті өкілдерінің әрқайсысы өзімен бірге №1 балалар үйінің қызметкерлеріне және директордың орынбасары Бақытгүл Сағадатқызының жеке басына шын жүректен "рахмет" деген сөздермен әр баланың жан дүниесінің бір бөлігін алып кеткеніне сенімдімін.