November, 17

АККРЕДИТТЕУ АГЕНТТІКТЕРІНІҢ САРАПШЫЛАРЫ-ALMAU ОҚЫТУШЫЛАРЫ

"Алматы Менеджмент Университеті" ҚБ Жоғары менеджмент мектебінің оқытушылары ағымдағы жылы ҚР БҒМ аккредиттеу комиссияларында сыртқы сарапшылар ретінде іріктелді.

Сонымен, Т.ғ. д., "Экономика және сервис" кафедрасының профессоры Г. М. Садыкова Алматы қ. Қазақстан-Неміс университетінде [ББ] логистика (Бакалавриат/Магистратура) білім беру бағдарламасын аккредиттеу шеңберінде ACQUIN (Германия) аккредиттеу агенттігінің халықаралық сараптамалық тобының жұмысына қатысты.

ACQUIN аккредиттеу агенттігінің халықаралық сараптамалық тобы Германияның ғалымдарынан, зерттеушілерінен, профессорларынан тұрады: Берлин, Дрезден, Мюнхен қалалары. ББ аккредиттеу барысында оқытушылармен, қызметкерлермен, түлектермен, жұмыс берушілермен және студенттермен дәстүрлі форматта сұхбат жүргізілді.

Сондай-ақ, арта сыртқы сараптау комиссиясының сарапшысы "Экономика және Сервис" кафедрасының оқытушысы, PhD докторы Сауранбай с.Б. болды, ол 5В011500 "Құқық және экономика негіздері" ББ және 6М011500 "құқық және экономика негіздері" аккредитациясын Қазақ ұлттық педагогикалық университетінде жүргізді. Абай.

ВЭК халықаралық мүшелерінің, ҚР әр түрлі жоғары оқу орындарының отандық мамандарының кәсібилігінің жоғары деңгейі қатысушылар үшін AlmaU-да тәжірибелік тәжірибе алу және ББ жетілдіру тұрғысынан тамаша алаң болып табылады.

5В090900, 6м090900-Логистика, 5В050600, 6М050600-Экономика мамандықтары үшін ББ әзірлеу, мамандықтар ОӘК мазмұнын, қашықтықтан технологиялар жөніндегі құралдарды, бірлескен пәнаралық және ЖОО аралық бағдарламаларды, ЖББ, бакалавриат пен магистратураның нормативтік құжаттарын дайындау жөніндегі аккредиттеу материалдары кафедра отырысында және мектеп кеңесінде мұқият зерделеніп, талқыланатын болады.