April, 09

Р С-2019 БОЙЫНША ЭКОНОМИСТЕРДІҢ ҚОЛА ЖЕҢІСІ

5В050600–Экономика ББ 3 курс студенттері Хизирова Фатима, Нематуллаев Достон және Есекей Естай Шығыс Қазақстан облысының базалық ЖОО-Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетінде өткен Экономика мамандығы бойынша XI Республикалық студенттік пәндік олимпиадаға қатысты. Д. Серікбаева.

Жүлделі орындар үшін күрес оңай болған жоқ. Күрделі жолдың алғашқы кезеңдерінің бірі білім беру бағдарламасының аралас пәндері бойынша қолданбалы міндеттерді шешу және арнайы пәндер бойынша тестілеу болды. Қорытынды кезең ғылыми жобаны ұсыну болды, оны бұрын РСПО Сараптамалық комиссиясы олимпиаданың II кезеңіне өткен үздік 10 жобаның ішінен таңдап алды.

Студенттердің толқуы айқын болды, өйткені қатысушылар Қазақстанның түрлі өңірлерінен 10 мықты ЖОО-дан ұсынылды. I турдың қорытындысы бойынша біздің жобаны іріктеу балаларды шабыттандырып, жеңіске деген зор үміт ұялатты. Студенттер РСПО-ға белсенді дайындалды, "баға белгілеу" және "Цифрлық экономика" пәндері аясында соңғы екі айда жобада командада жұмыс істеді, Экономикалық теория, Кәсіпорын экономикасы және кәсіпкерлік пәндерін қарқынды түрде қайталады.

Нәтижесінде - III құрметті орын және III дәрежелі Диплом! Біздің студенттер AlmaU намысын қорғағандықтан, AlmaU атынан өнер көрсетіп, өздерінің теориялық дайындықтарын республикалық деңгейде лайықты көрсетті деп санаймын.

Кафедра меңгерушісі Г. н.Жақсыбековаға, проректор А. А. Арынға "Қаржы, Есеп және аудит" кафедрасы мен университеттің моральдық және материалдық қолдауы үшін алғыс білдіргіміз келеді.

Студенттердің ғылыми жетекшісі және идеялық шабыттандырушысы, Э. ғ. к., доцент Г. С. Тайкулакова.