Алматыда Менеджмент Университеті "есеп және аудит" мамандығының 2, 3 және 4 курс бакалавриат студенттерінің Қазақстан мен Орталық Азиядағы білім беру бөлімінің менеджері Жанна Ескеновамен кездесуі өтті.

2017 жылғы 6 қазанда Алматы Менеджмент университетінде "есеп және аудит" мамандығының 2, 3 және 4 курс бакалавриат студенттерінің Қазақстан мен Орталық Азиядағы білім беру бөлімінің менеджері Жанна Ескеновамен кездесуі өтті. Оған қатысқан студенттер қаржыгерлердің, перспективалы жұмыс берушілердің кәсіби қызметінің негізгі бағыттарын, компаниялардың әртүрлі түрлерінде қаржылық мансапты бастаудың артықшылықтары мен қиындықтарын талқылады.

Бұл кездесу студенттердің үлкен қызығушылығын тудырды. Жанна Ескенова алқабилердің сертификатталған бухгалтерлер қауымдастығы, АССА кәсіби біліктілік жүйесінің мәні және АССА-да аккредиттелген "Есеп және аудит" бакалавриат бағдарламасының студенттеріне оқу кезінде де АССА студенті ретінде тіркелуге және AlmaU бітіргеннен кейін міндетті 14 емтиханның 7-сінен босатуға мүмкіндік беретін студенттерге қолжетімді accelerate бағдарламасы туралы толығырақ айтып берді қосымша уақыт және қаржылық шығындар.