February, 08

5В6М МАРШРУТЫНЫҢ ЛОГИСТИКАСЫ-БҰЛ ҚОЗҒАЛЫС ЖӘНЕ ТЕК АЛҒА!

Бағдарламаның негізгі бағыты "логистика саласындағы мамандарды оқыту проблемаларын тиімді шешу үшін On-line алаңын құру. Ынтымақтастық мәселелері. Мәселелер. Перспективалар " зертхананы дамытудағы мақсаттарды шоғырландыруға және Логистика мамандығы бойынша бакалавриат пен магистратураның білім беру бағдарламасының сапасын арттыруға бағытталған:

"Экономика және сервис" кафедрасының жұмыс берушілермен бірлескен қызметі туралы шарттар жасасу: ЕЖК - өндірістік практиканы өткізу туралы;

ЕЖК - дуальды оқытуды өткізу туралы;

ЕЖК - демеушілік көмек туралы.
ХЕҰ, ЖПБ, БП, КД, МВ, ЭД, ТДП, ТМД-ға сараптамалық қорытындылар алу.
2018-2019 оқу жылына дуальды оқытуды өткізу туралы жоспардың жобасын дайындау.

Бакалаврлардың, магистранттардың, ПОҚ қатысуымен ақпараттық логистиканы дамыту бағыттары бойынша ҒЗЖ жүргізу шеңберінде жобаларды іске асыру.

"ReLog" ЖШС.
"Атасу" ЖШС және AlmaU өзара тиімді ынтымақтастықтың пайымы мен ұсыныстары.

"KazLogistics"Қазақстан көлік Одағының өзара тиімді ынтымақтастығының пайымы мен ұсыныстары.
"Экономика және сервис"кафедрасының ПОҚ сабақ сапасын тексеру бойынша жұмыс берушілер арасынан сараптамалық топ құру.
Материалдар жинау, жазу, бірлескен оқулық – кейстер жинағы - жұмыс берушілермен жариялау.
Біз жұмыс берушілер тарапынан жемісті ынтымақтастық пен белсенді іс-қимылды ақпан айында бастауды жоспарлап отырмыз.

Кафедра меңгерушісі Г. С. Тайкулакова