ПРАКТИКА ОҚЫТУШЫСЫ ЖӘНЕ КУРСТЫҢ ТӘЖІРИБЕГЕ БАҒДАРЛАНУЫ

24 қазан күні сағат 19.00-де "Экономика және Сервис" кафедрасының меңгерушісі Г. С. Тайкулакованың бастамасымен білім беру сапасын қамтамасыз ету аясында "Экономика және Сервис" кафедрасының магистрі, аға оқытушысы, Air Astana компаниясының логистика департаментінің бастығы А. С. Мерембаеваның сабағына қатысты.

Объективті бағалау үшін Center of Excellent директоры Г. С. Дүйсенбаева және магистрлік және докторлық бағдарламалар деканының орынбасары Г. А. Жанжігітова шақырылды.

Магистранттар оқытушымен бірге "өндірісті дамытудың заманауи тұжырымдамалары"пәні аясында өндірістік логистика мәселелерін талқылады.

Магистранттардың белсенділігі, жүк өндірісінің логистикасының өзекті мәселелері және практикалық түсініктемелер практика сабаққа тәжірибеге бағдарлануды, қызығушылықты және игеруге қол жетімділікті берді.

Айта кету керек, А.С. Мерембаеваның сабағына 6м090900-Логистика мамандығының басқа курстарының магистранттары оқытушыдан белгілі бір практикалық дағдылар мен құзыреттіліктерді алу үшін барады-практика.