2017 жылдың 15 қыркүйегінде Алматы Менеджмент университетінде белгілі қазақстандық қаржыгер, ҚР Ұлттық Банкінің бұрынғы төрағасы (1993-1996) Дәулет Хамитұлы Сембаев атындағы аудиторияның салтанатты ашылуы өтті. Іс-шара университеттің жаңа корпусының ашылуына орайластырылды.

Alma ректоры Гүлмира Аманжолқызы Қорғанбаева өзінің құттықтау сөзінде Дәулет Хамитұлы Егемен Қазақстан мен ұлттық валютаның қаржы жүйесін құрудың бастауында тұрғанын атап өтті. Ол Ұлттық банктің бірінші басқарма төрағасы және қазіргі зейнетақы реформасын жасаушылардың бірі ретінде экономикалық реформаларды дамытуға және қаржы секторын құруға баға жетпес үлес қосты. Дәулет Хамитұлы Сембаев-Қазақстанның қаржы жүйесінің танылған Патриархы.