Бухгалтер күнін мерекелеу аясында "Қаржы, Есеп және аудит "кафедрасы" Есеп және аудит "мамандығының 4 курс студенттерімен бірлесіп" мен бухгалтермін!».

2017 жылғы 05 Қазанда бухгалтер күнін мерекелеу аясында "Қаржы, Есеп және аудит "кафедрасы" Есеп және аудит "мамандығының 4 курс студенттерімен бірлесіп" мен-бухгалтермін!».

БЖМ деканының орынбасары А. А. Әшімова конкурсқа қатысушыларға қоштасу сөзімен және усякорьпеховтың тілектерімен жүгінді.

Олимпиадаға қатысудан студенттер үшін басты құндылық-бұл кәсіби білім мен дағдыларды дамыту, болашақ мамандыққа деген қызығушылықты арттыру, оның әлеуметтік маңыздылығын түсіну мүмкіндігі. Бұл туралы "Қаржы, Есеп және аудит" кафедрасының меңгерушісі ф. к. Ермавлетова өзінің құттықтау сөзінде атап өтті.

Жарысқа "Есеп және аудит" және "Қаржы"мамандықтарының 2-4 курс студенттерінен құралған 6 команда қатысты. Студенттермен жұмыс жөніндегі орталықтың директоры Аширметова Айнур атап өткендей, байқауға бухгалтерлер мен қаржыгерлердің болашақ элитасы жиналды.

Конкурс нәтижелері бойынша орындар келесі тәртіппен бөлінді:

1 орын - "бухгалтерлер легионы" командасы, 3 курс арнайы. "Есеп және аудит"

2 орын - "Темір бухгалтерлер" командасы, 3 курс арнайы. "Есеп және аудит"

2 орын - "Finance Familу" командасы, 4 курс арнайы. "Қаржы" к / о

3-E Орын - "Big 8" командасы 2 курс арнайы. "Есеп және аудит"

3 орын - "Asap" командасы, 2 курс арнайы. "Есеп және аудит"

Қатысқаны үшін Сертификат - "Finceman" командасы 3 курс Қаржы

Сонымен қатар ең белсенді студенттерге жеке сертификаттар табысталды:

Фролова Марина, 3 курс арнайы. "Есеп және аудит";

Қазық Андрейге, 3 курс арнайы. "Есеп және аудит"

Шоткараева Жібек, 3 курс арнайы. "Қаржы"

Әбдіқалықова Аяну, 4 курс арнайы. "Қаржы".

Қорытындылай келе, байқаудың жанкүйерлері бар екенін атап өткім келеді. Көптеген қатысушылар мен қонақтар Олимпиаданың дәстүрге айналуын тіледі.