COCA COLA ДИАЛОГ ҮШІН АШЫҚ

2017 жылғы 26 қазанда "Кока Кола Алматы Боттлерс" БК ЖШС басшылығы и. Ошуровамен және "Экономика және Сервис" кафедрасымен бірлесіп, зауыттың логистикалық қызметімен, өнімді дайындау технологиясымен және процестерімен практикалық танысу мақсатында "Логистика" мамандығының 3 курс студенттеріне екілік сабақ өткізілді.

Екілік Сабақтың мақсаты-көлік, өндірістік және қойма логистикасы және жабдықтау логистикасы мәселелерін зерттеу. Студенттер практикалық мысалда "кәсіпорынды шикізатпен қамтамасыз етуден бастап дайын өнімді шығаруға дейін"логистикалық жеткізу тізбегін игерді.

Coca Cola компаниясының аумағында көшпелі сабақты ұйымдастырушыларға, сондай-ақ эдвайзер Р. Т. Исмаиловаға, А. Б. Аликбаеваға және осы жобаның бастамашысы т. ғ. д., кафедра профессоры Г. М. Садықоваға алғысымызды білдіреміз.