September, 11

2017 жылғы 9 қыркүйекте "Ұлттық банктің 2017 жылға арналған ақша-кредит саясатының негізгі бағыттары"тақырыбы бойынша қаржыгерлер клубының жаңа оқу жылындағы алғашқы отырысы өтті. Бірінші баяндамашы "Есеп және аудит" мамандығының 3 курс студенті Фролова Марина болды, ол барлық қатысушыларды ҚР Ұлттық Банкінің ақша-кредит саясатының негізгі ережелерімен таныстырды. Екінші баяндамашы "Қаржы, Есеп және аудит" кафедрасының доценті т.б. Бирмагамбетов болды, ол Фролова Маринаның баяндамасын толықтырды. Үшінші баяндамашы ақша-кредит саясатының негізгі қаржы құралдары туралы айтқан Ахмедов Данияр болды.

Отырысқа 40 адам қатысты: оның ішінде 7 оқытушы, 4 тәжірибесі мол практика, 6 түлек, 8 магистрант және 15 студент. Сонымен қатар, отырыста "Экономика" мамандығының студенті Анель Жомартқанова және "Қаржы" мамандығының 1 курс студенті Карина Петухова болғанын атап өткім келді.

Практика:

1.Вишневская Александра - "АТФ банк" АҚ департаментінің директоры

2.Ғабитов Тимур - "тұрғын үй құрылыс банкі" АҚ басқармасының бастығы

3.Аллияров Әлібек-компания директоры

4.Ахметов Данияр-банк саласының өкілі.

Сондай-ақ қаржыгерлер клубы отырысының өз ұсыныстарын зерделеп, жіберуді сұраған шамамен тақырыбы ұсынылды.